Arizona Rp Ser

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Arizona Rp Ser » Тестовый форум » Порадьте пилосос


Порадьте пилосос

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Добрий день! Я хочу придбати пилосос, але не знаю, на що звернути увагу при виборі. Які основні параметри варто враховувати? Який бренд краще обрати? Буду вдячний за поради! Заздалегіть дякую)

0

2

Привіт! Я вже кілька разів купував пилосос і знаю, що важливо звернути увагу на потужність, тип пилозбірника, фільтрацію та рівень шуму. Щодо бренду, то краще обирати відомі компанії, наприклад, Philips, Bosch або Dyson.

0

3

Дякую за поради! А які моделі можна порадити для прибирання квартири площею 50 кв. м? Хочу, щоб пилосос був якісним та функціональним, але його ціна не перевищувала 5000 грн.

0

4

Klqrov написал(а):

Добрий день! Я хочу придбати пилосос, але не знаю, на що звернути увагу при виборі. Які основні параметри варто враховувати? Який бренд краще обрати? Буду вдячний за поради! Заздалегіть дякую)

Я рекомендую подивитися на моделі Philips FC9332/09 або Bosch BGS05X240, які відповідають вашим потребам.

Обидва пилососи https://allo.ua/ua/products/pylesosy/ мають потужність більше 1600 Вт, ефективну систему фільтрації та місткість пилозбірника більше 1 л. Крім того, вони не дуже шумні та забезпечують довгий термін експлуатації. Модель Philips FC9332/09 має зручну систему зміни мішків та вагу всього 4,5 кг, що робить його легким у використанні. Bosch BGS05X240 має ергономічну конструкцію, систему самоочищення фільтру та низький рівень шуму, що особливо важливо для тих, хто має дітей чи домашніх тварин.

0


Вы здесь » Arizona Rp Ser » Тестовый форум » Порадьте пилосос